Kyle Kelso

Kyle Kelso

2018
Anthony Emig

Anthony Emig

2017
Lester Crandall, Decatur

Lester Crandall, Decatur

2016
Cody Lowderman, Macomb

Cody Lowderman, Macomb

2015
Alex Belcher, Buncombe

Alex Belcher, Buncombe

2014
Brian Curless, Pittsfield

Brian Curless, Pittsfield

2013
Keith Jones, Arlington Heights

Keith Jones, Arlington Heights

2012
Josh Hickey, Steward

Josh Hickey, Steward

2011
Ryan Jordan, Pana

Ryan Jordan, Pana

2010
Vincenzo Zaffarano, Chicago

Vincenzo Zaffarano, Chicago

2009
Jimmy Hannagan, Gifford

Jimmy Hannagan, Gifford

2008
Heath Spracklen, Pana

Heath Spracklen, Pana

2007
O.D. Holley, Rock City

O.D. Holley, Rock City

2006
Monte Lowderman, CAI, Macomb

Monte Lowderman, CAI, Macomb

2005
Terry Wilkey, CAI, AARE, El Paso

Terry Wilkey, CAI, AARE, El Paso

2004
Mike Hobbs, Sesser

Mike Hobbs, Sesser

2003
Andrew McDowell

Andrew McDowell

2002
Doug Hahn, Watseka

Doug Hahn, Watseka

2001
Cory Craig, Edinburg

Cory Craig, Edinburg

2000
Randy Filer, CAI, Helenville, WI

Randy Filer, CAI, Helenville, WI

1999
Kurt Aumann, CAI, MTS, Nokomis

Kurt Aumann, CAI, MTS, Nokomis

1998
Kent Korte, Metropolis

Kent Korte, Metropolis

1997
Brett Baugh, Chicago

Brett Baugh, Chicago

1996
David Loy, Jerseyville

David Loy, Jerseyville

1995
William Decker, CAI, AARE, Milford

William Decker, CAI, AARE, Milford

1994
Adam Jokisch, Belleville

Adam Jokisch, Belleville

1993
Mike Espe, CAI, Elburn

Mike Espe, CAI, Elburn

1992
Lance Schmid, Clinton

Lance Schmid, Clinton

1991
Joe Ollis, CAI, Creal Springs

Joe Ollis, CAI, Creal Springs

1990
Shane Ratliff, Crete

Shane Ratliff, Crete

1989
Dean Myers, McLeansboro

Dean Myers, McLeansboro

1988

(deceased)

Marcy Goldring-Edenburn CAI, Farmington

Marcy Goldring-Edenburn CAI, Farmington

1987
Jeff W. Germann, Woodlawn

Jeff W. Germann, Woodlawn

1986
Richard Leach, Springfield

Richard Leach, Springfield

1985
Brian Bradley, Streator

Brian Bradley, Streator

1984
Robert Blackford, Russellville, KY

Robert Blackford, Russellville, KY

1983
Jim Folger, Williamsfield

Jim Folger, Williamsfield

2014
Bill Beck, Edinburg

Bill Beck, Edinburg

2012
Vern Mariman, Cambridge

Vern Mariman, Cambridge

2011
Merv Hilpipre, Cedar Falls, IA

Merv Hilpipre, Cedar Falls, IA

2009
Rondel Boyd, Oblong

Rondel Boyd, Oblong

2008
Doyne Lenhart, CAI-AARE, Georgetown

Doyne Lenhart, CAI-AARE, Georgetown

2007
Thomas Walsh, Springfield

Thomas Walsh, Springfield

2014
Anthony Emig, Trenton

Anthony Emig, Trenton

2013
Kara Miller, Jonesboro

Kara Miller, Jonesboro

2012
Will Sullivan, Carthage

Will Sullivan, Carthage

2011
Jon Bloomberg, Orion

Jon Bloomberg, Orion

2009
Bobby Britz, Divernon

Bobby Britz, Divernon

2008
Alex Belcher, GA, Buncombe

Alex Belcher, GA, Buncombe

2007
Jennifer Kiesling, Poplar Grove

Jennifer Kiesling, Poplar Grove

2015
Kim Duncan, Mt. Vernon

Kim Duncan, Mt. Vernon

2014
Cody Tucker, Middletown

Cody Tucker, Middletown

2013
Will Sullivan, Carthage

Will Sullivan, Carthage

2012
Kyle Kelso, Macomb

Kyle Kelso, Macomb

2011
Joe Ollis

Joe Ollis

2018
Alva McDowell

Alva McDowell

2017
George Malsam, Maxine O’Brien

George Malsam, Maxine O’Brien

2016
David Canning CAI, Ron Sanert

David Canning CAI, Ron Sanert

2015
James N. Roth

James N. Roth

2014
Cory Craig, Wayne Voss

Cory Craig, Wayne Voss

2013
Jim Folger

Jim Folger

2011
Terry Wilkey, CAI, AARE *

Terry Wilkey, CAI, AARE *

2009
Vern Mariman

Vern Mariman

2008
Bill Beck

Bill Beck

2007
Homer Henke, CAI

Homer Henke, CAI

2005
Nelson Aumann, CAI, AARE

Nelson Aumann, CAI, AARE

2004
Carman Potter*

Carman Potter*

2003
John Kasten

John Kasten

2002
Les Placher*

Les Placher*

2001
Ray Pete Bradley*, and Gail Cowser, CAI

Ray Pete Bradley*, and Gail Cowser, CAI

2000
Ray Doerr and Art Feller

Ray Doerr and Art Feller

1999
Freddie Immke

Freddie Immke

1998
Rondel L. Boyd and *Dwight Knollenburg

Rondel L. Boyd and *Dwight Knollenburg

1997
Doyne Lenhart, CAI, AARE

Doyne Lenhart, CAI, AARE

1996
Edmund Kueker* and Norm Roth

Edmund Kueker* and Norm Roth

1995
Bill Gaule, and Ted Stumpf*

Bill Gaule, and Ted Stumpf*

1994
Henry Hachmeister, CAI*

Henry Hachmeister, CAI*

1993
Wayne Heir*

Wayne Heir*

1992
Tom Sapp*

Tom Sapp*

1991
J.C. Kornburst* and Leonard Stonier*

J.C. Kornburst* and Leonard Stonier*

1990
Warren Martin*

Warren Martin*

1989
C. P. Terry Dunning

C. P. Terry Dunning

1988
Roy Lawson*

Roy Lawson*

1987
Elwood Stagen*

Elwood Stagen*

1986
Al Dunning*

Al Dunning*

1985
Carson Bloomberg

Carson Bloomberg

2016
Amelia Wolz

Amelia Wolz

2015
Michael Schott

Michael Schott

2015
Lyndsay Birdsell

Lyndsay Birdsell

2015
Victoria Wieseman

Victoria Wieseman

2014
Hannah Gutjahr

Hannah Gutjahr

2014
Alexandra Kolowski

Alexandra Kolowski

2014
Josh Morgan

Josh Morgan

2013
Brandon LeSage

Brandon LeSage

2012
Nicole Self

Nicole Self

2011